Hakkında

image40’lı yaşlarıma daha yeni bastım. Bir insanın en güzel yaş diliminin bu olduğuna inanıyorum. Daha genç yaşlarda adrenalinin yüksek olması beni yoruyordu.

Şimdilerde çocukların hayatlarındaki her hareketi, online-offline tüm ortamlarda paylaşıyor olması oldukça ilginç geliyor. Bir yandan kızarken, bir yandan da öğretici buluyorum. Bu öğretinin bir sonucu olarak da keyifli anların ve keyif verici unsurların paylaşılmasının mutluluk verdiğini düşünüyorum. Bu bloğun açılma amacı da bu, kutsal paylaşım 🙂


Kısaca özetlemek gerekirse;

Evimde vakit geçirmeyi severim. Bu zevki yüceltebilmek için iyi yemek yapmaya, iyi içebilmeye çalışıyorum. Zevklerim artık daha rafine 🙂 (Ne demekse…)

Dışarıda yemek içmek konusunda tavsiye alabilmek için bir çok paylaşımcının önerilerini izlemeye çalışıyorum. Ancak çoğu beğeninin abartılı olduğunu görüp üzülüyorum. Daha iyisinin yapılabileceğini düşünüyorum.

Gezmeyi ve hikaye dinlemeyi çok seviyorum. Ancak hikayenin yaşandığı ortam korunuyorsa benden daha keyiflisi olmuyor. Bkz: Viva Italia!!!

En değerli varlıklarım ailem ve arkadaşlarım. Burada da sahip olduğum bu cevherlerden sıkça bahsedip, sizlerin de yararlanmasını sağlıyor olacağım.

Sevgiler&Saygılar..

https://www.instagram.com/baykiran/

İletişim:

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s